بانکداری اسلامی

نام‌نویسی در دومین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی و نخستین دوره DBA و MBA  بانکداری اسلامی تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت. کلاس‌های آموزشی این دوره‌ها نیز پس از برگزاری مصاحبه اختصاصی از متقاضیان در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از  مرکز مالی ایران،  انجمن مالی اسلامی ایران  دارنده رتبه A از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که توسعه کمی و کیفی علوم مالی اسلامی و متخصصین این حوزه را هدف خود قرارداده است. در همین راستا این انجمن اقدام به طراحی و برگزاری دوره های MBA و DBA  بانکداری اسلامی و بازار سرمایه اسلامی با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار، دانشگاه امام صادق(ع)، بانک قرض الحسنه رسالت، موسسه Redmoney مالزی و مرکز مالی ایران کرده است.

 شرکت کنندگان در دوره MBA  بازار سرمایه اسلامی در پایان دوره، مدرک اصول مقدماتی بازار سرمایه دریافت می‌کنند. این دوره در دو ترم ۱۰ واحدی در مجموع ۲۰ واحد برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در دوره DBA بازار سرمایه اسلامی نیز پس از گذراندن ۲۴ واحد درسی در سه ترم و یک ترم پایان‌نامه، در پایان مدارک اصول مقدماتی بازار سرمایه و تحلیلگری بازار سرمایه را دریافت می‌کنند.

شایان ذکر است متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند جهت تامین هزینه دوره از تسهیلات بانک رسالت استفاده کنند. گواهینامه های دوره های MBA  و DBA  انجمن مالی اسلامی ایران، مورد تأئید موسسه Redmoney ، دانشگاه امام صادق(ع) و سازمان بورس و اوراق بهادار است.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها می‌توانند برای اطلاع از جزئیات این دوره‌ها و ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی انجمن مالی اسلامی ایران به نشانیwww.iaif.ir مراجعه یا با شماره ۹۵۱۱۸۶۰۱ تماس برقرار کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه

test