بورس تهران

امروز شنبه ۱۵ دی ماه، هیاتی از مدیران ارشد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تالار شیشه ای حافظ بازدید کردند و طی جلسه ای با ساختار و کلیات بازار سرمایه و بورس تهران آشنا شدند.

   به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از روابط عمومی بورس تهران، مدیران ارشد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از تالار معاملات حافظ در جلسه مشترک با مدیران بورس تهران و مدیران سازمان بورس حضور یافتند. در این جلسه کلیاتی از قبیل ساختار بازار سرمایه، ساز و کار معاملات، ارزش بازار، گردش معاملات، ابزارهای قابل معامله، تنوع نهادهای مالی، صنایع بورسی و همچنین نکات حقوقی در خصوص کمیته سازش، هیات داوری و... و. مطرح و  توضیحات کاملی ارائه شد.

در ادامه این جلسه سعادتیان مدیر کل دفتر نظارت بر اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن ابراز خرسندی از بازدید و برگزاری نشست مشترک با ارکان بازار سرمایه و اشاره به قدمت صد ساله این سازمان در کشور گفت: امیدوارم با این جلسات و گفتگوها تعامل موجود بین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و بازار سرمایه بالاخص سازمان بورس و بورس تهران بیش از پیش افزایش یافته و پیشنهاد کرد با مکانیزه تر شدن ارتباط ادارات دو سازمان، ضمن رعایت دقت، سرعت در روند اجرایی فرآیندهای کاری بین دستگاهی ارتقا یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار