سهام عدالت

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی ‌سازی گفت: سود سهام عدالت روستاییان و عشایر سراسر کشور مربوط به عملکرد مالی سال ۱۳۹۶ شرکت های سرمایه پذیر، از سه شنبه- هجدهم دی ماه- به تدریج به حساب آنان واریز می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، داود خانی اعلام کرد ۱۳ میلیون روستایی و عشایر مشمول دریافت این سود می شوند و مجموع واریزی به حساب آنها یک هزار و یکصدمیلیارد تومان است.
به گفته وی، در مرحله نخست حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از افراد زیر پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی به تدریج سود سهام عدالت خود را دریافت کردند که ارزش این میزان سود حدود ۸۵۰ میلیارد تومان برآورد می شود.
خانی اضافه کرد: روستاییان و عشایر سراسر کشور که مشمول دریافت سهام عدالت می شوند در صورتی دریافت نکردن سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت های سرمایه پذیر، این مبلغ را به همراه سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ به طور یکجا می گیرند.
معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی ‌سازی گفت: واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر مطابق با سود دریافتی از شرکت های سرمایه پذیر با اولویت بانک هایی مانند ملی، صادرات، کشاورزی و پست بانک انجام می شود که شعبه های بیشتری در روستاها دارند.
وی افزود: سود سهام عدالت دیگر مشمولان سهام عدالت از جمله کارگران فصلی و ساختمانی نیز به صورت تدریجی تا پایان سال به حساب آنان واریز می شود.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه