دوره آموزشی

در پی رونمایی از ابزار جدید "قراردادهای آتی سبد سهام" در روز ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ با حضور مدیران ارشد بازار سرمایه، بورس اوراق بهادار تهران در راستای ارتقای دانش بازار سرمایه نسبت به این ابزار، دوره‌های آموزشی تخصصی را برای نهادهای مالی، فعالان بازار سرمایه و عموم سرمایه‌گذاران علاقه‌مند برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از روابط عمومی بورس تهران ، این دوره‌ها در ۱۱ جلسه آموزشی از  تاریخ ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷ لغایت ۱۸ دی‌ماه در  بورس اوراق بهادار تهران و نهادهای مالی تشکیل‌شده است. در این جلسات آموزشی بالغ ‌بر ۷۶۰ نفر ساعت آموزش دیده‌اند که ۶۲۰ نفر ساعت آموزش مربوط به نهادهای مالی و ۱۴۰ نفر ساعت برای عموم سرمایه‌گذاران علاقه‌مند بوده است. مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برگزاری این دوره‌های آموزشی تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

در این جلسات آموزشی موضوعاتی از قبیل تاریخچه و وضعیت فعلی بازار قراردادهای آتی سهام، مزایای بازار قراردادهای آتی سبد سهام، چگونگی ثبت سفارش و انجام معامله و سایر جزئیات بررسی‌ و در پایان جلسات به سوالات به طور مبسوط پاسخ داده شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس‌های‌ آموزشی رایگان آشنایی با قرارداد آتی سبد سهام می‌توانند با مدیریت توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری با شماره تلفن ۶۴۰۸۶۳۷۷ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار