کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۲۵ دی ماه میزبان عرضه ۵۷ هزار و ۸۵۱ تن مواد پلیمری، ۴ هزار و ۵۰۰ تن قیر و ۲۲ هزار تن وکیوم باتوم است.

 به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، تعداد ۶ هزار تن آهن اسفنجی، ۲۰ هزار تن شمش بلوم، ۱۰۰ تن شمش روی، ۲ هزار و ۷۵۰ تن ورق گرم و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود. تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۲ هزار و ۵۴۶ تن ذرت دانه ای را تجربه می کند.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۳۷ هزار و ۴۰ تن قیر و ۵۵۰ تن گوگرد پودر است. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۳۰ تن نخ پلی استر را تجربه می کند.

همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۴ دی ما، میزبان دادوستد ۱۱۶ هزار و ۹۷۰ تن انواع ورق فولادی بود.

طی این روز و در تالار مذکور ۸ هزار و ۹۰۰ تن ورق سرد B و ۸۲ هزار و ۵۰۰ تن ورق گرم B و ۲۰ هزار و ۵۷۰ تن ورق گرم C و سه هزار و ۵۰۰ تن ورق گالوانیزه G و یک هزار و ۵۰۰ تن ورق قلع اندود معامله شد. همچنین ۲هزار تن مس کاتد نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی هم در این روز دادوستد ۴۳ هزار و ۲۰۰ تن وکیوم باتوم، ۲۳هزار و ۵۳ تن مواد پلیمری، ۵۰ تن قیر و۶۰ تن مواد شیمیایی را تجربه کرد.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد معامله ۲۵ هزار و ۸۰۰ تن قیر و ۴۰۰ تن عایق رطوبتی بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا