شاخص

تدپیکس در پایان معاملات امروز شنبه ششم بهمن ماه ۹۷ به ۱۶۲ هزار و ۴۷۸ واحد رسید و شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۱۷۲ واحدی عدد ۲۹ هزار و ۴۸۳ واحد را به نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران به بیش از ۴۱۴ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن یک میلیارد و ۶۰۵ میلیون  سهم  و اوراق مالی طی ۱۴۷ هزار و ۶۲۹ نوبت داد و ستد بود.

امروز بانک تجارت با ۷۳ واحد، ملی صنایع مس ایران با ۶۵ واحد و توسعه معادن و فلزات با ۴۹ واحد افزایش، بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل شرکت‌های پالایشگاه نفت اصفهان با ۱۵۱ واحد، فولاد مبارکه با ۱۰۲ واحد و پالایش نفت تهران با ۸۲ واحد کاهش بیشترین تأثیر منفی را  بر روند شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

طی معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت‌های مهندسی ساختمانی تاسیسات راه‌آهن، شیر پاستوریزه پگاه گلستان، گروه مپنا، کارتن ایران، بیمه پاسارگاد، سرمایه گذار صنایع ایران، ‌سرمایه‌گذاری پارس آریان، سرمایه‌گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین، بانک قرض‌الحسنه رسالت، مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر، ‌ لوله و ماشین‌سازی ایران، ‌ کویرتایر، از سوی ناظر بازار سهام بازگشایی و در مقابل نماد معاملاتی شرکت‌های سپرده گذاری مرکزی، ‌بیمه پاسارگاد، عمران و توسعه شاهد، ‌سرمایه‌گذاری اعتلای البرز، ‌سرمایه‌گذاری شاهد، ‌بازرگانی و تولیدی مرجان کار، گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران، پارس سرام، پتروشیمی فارابی متوقف شدند.

امروز گروه بانک صدرنشین جدول ارزش معاملات شد؛ در این گروه ۵۵۸ میلیون سهم به ارزش یک هزار و هشت میلیارد ریال داد و ستد شد. گروه خودرو به ارزش ۴۳۴ میلیارد ریال و شیمیایی به ارزش ۲۹۴ میلیارد ریال، جایگاه های بعدی را به خود اختصاص دادند. گروه فلزات اساسی با دادوستدی به ارزش ۲۸۸ میلیارد ریال در رده چهارم معاملات امروز قرار گرفت.
گروه فرآورده های نفتی نیز با معاملاتی به ارزش ۲۰۵ میلیارد ریال رده پنجم را از آن خود کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار