انرژی

با توجه به رشد ارزش معاملات در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان در این بازار و همچنین جایگاه حائز اهمیت مشتریان خارجی از یک سو و از سوی دیگر روند رو به رشد پذیرش کالاها جهت عرضه در رینگ صادراتی این بورس، ضروری بود فرم‌های اخذ سفارش مشتریان به زبان انگلیسی (ویژه مشتریان خارجی) در کلیه بازارهای بورس انرژی ایران تهیه و در اختیار کارگزاران قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کریمی رئیس اداره بازرسی، امور اعضاء و نظارت بورس انرژی ایران گفت: ارزش معاملات در رینگ صادراتی بورس انرژی ایران طی سال‌های ۹۲ تا ۹۶ به طور متوسط رشد سالانه ۲۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

وی ادامه داد: هم‌چنین این عدد از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه سال جاری بالغ بر ۳۴ هزار میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با کل ارزش معاملات رینگ بین‌الملل در سال گذشته حکایت از رشد ۱۱۲ درصدی دارد.

رئیس اداره بازرسی، امور اعضاء و نظارت بورس انرژی ایران افزود: بر همین اساس فرم‌های اخذ سفارش مشتریان در بازارهای بورس انرژی ایران به زبان انگلیسی تهیه و پس از اخذ مجوزهای لازم جهت اجرا به کلیه کارگزاران عضو ابلاغ شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس انرژی