فرابورس

شنبه یازدهم بهمن‌ماه ۵۲/۱۷ درصد از سهام شرکت ریل سیر کوثر با سرمایه پایه ۴۷۱ میلیون و ۸۲۰ هزار و ۳۰۶ سهمی از سوی شرکت هرمز پرواز پارسیان به فروش می‌رسد.

 به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، نخستین روز کاری هفته آتی شاهد عرضه عمده بیش از ۸۲ میلیون و ۶۸۱ هزار سهم از سهام «حسیر» از سوی کارگزاری مدبر آسیا در بازار دوم فرابورس ایران خواهیم بود که این عرضه به صورت عمده و شرایطی انجام خواهد شد.

قیمت پایه هر سهم شرکت ریل سیر کوثر که در زمینه حمل‌ونقل فعالیت می‌کند ۴۵۰۰ ریال و قیمت پایه کل نیز ۳۷۲ میلیارد و ۶۴ میلیون و ۵۹۰ هزار ریال است. همچنین سپرده حضور در این رقابت ۳۷ میلیارد و ۲۰۶ میلیون و ۴۵۹ هزار ریال در نظر گرفته شده است.

معاملات هشتمین روز بهمن در فرابورس از دریچه آمار

در میانه دومین هفته کاری بهمن‌ماه معامله‌گران بیش از ۶۵۵ میلیون ورقه بهادار را در ۱۶۰ هزار و ۹۱۹ نوبت مبادلاتی دست به دست کردند و بدین ترتیب ارزش بیش از ۵ هزار و ۸۹ میلیارد ریالی را در بازارهای نه‌گانه فرابورس ایران طی یک روز معاملاتی به ثبت رساندند.

از کل مبادلات انجام‌شده در امروز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه، ۶۳ میلیون سهم به ارزش ۲۳۵ میلیارد ریال مربوط به بازار اول بود و ۲۴۸ میلیون سهم به ارزش ۷۹۴ میلیارد ریال نیز به بازار دوم اختصاص یافت.

بازار پایه نیز میزبان نقل‌وانتقال ۲۷۷ میلیون سهم به ارزش ۶۶۰ میلیارد ریال بود. از سوی دیگر معاملات اوراق بدهی، ETF و اوراق تسه در بازار ابزارهای نوین مالی جمعا به نقل‌وانتقال ۳۲ میلیون ورقه به ارزش ۳ هزار و ۲۹۶ میلیارد ریال انجامید.

در جریان بازار تعداد ۸۲ هزار و ۸۱۶ ورقه تسهیلات مسکن بین خریداران و فروشندگان دست به دست شد که اوراق تسه اردیبهشت‌ماه ۹۶ با بیشترین قیمت یعنی ۵۵۳ هزار ریال دادوستد شد. تسه‌های دی‌ماه سال جاری نیز به لحاظ حجم و ارزش مبادلاتی در صدر تابلو تسهیلات مسکن ایستادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس