کتاب

کتاب " بورس باز تکنیک های جادویی سرمایه گذاری در بورس" تالیف سلمان امین در ۱۵۵ صفحه در سال ۱۳۹۷ توسط انتشارات میلکان به چاپ سوم رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کتاب بورس باز، تکنیک های جادویی سرمایه گذاری در بورس به کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار رسید.

نویسنده این کتاب در مقدمه اشاره می کند: "قصد ندارم کتاب حاضر را به عنوان تافته جدا بافته ای در میان مجموعه مطالبی که تاکنون خوانده اید معرفی کنم. اما تمام همت خود را به کار بسته ام تا با معرفی منطق فازی و تفکر چند ارزشی، بر مبنای این تئوری نوظهور و با به کارگیری اصول قدرتمند آن، شما را در جهت سرمایه گذاری در بازار راهنمایی کنم تا پس از خواندن این کتاب بتوانید از مطالب آن در بهینه سازی سیستم معاملاتی خود استفاده کنید.

فصل های کتاب عبارتند از : معامله گران سرگردان، منطق فازی، فازی در بازارهای سرمایه، فاندامنتال دروغ بزرگ، نقطه ی ورود و خروج، مدیریت سرمایه، تعیین ارز سهام یا کالا، قاب زمانی و بی احساس.

کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت. ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۵۱۸ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)،  ۴۲۵۲ عنوان کتاب فارسی، ۱۸۷۶ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۵۸۱۸ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است. علاقه مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx  مراجعه یا با شماره تلفن های ۱۶۲-۸۴۰۸۳۱۶۱ تماس حاصل نمایند. آدرس کتابخانه : میدان ونک خیابان ملاصدرا نرسیده به پل کردستان پلاک ۲۷ ساختمان شماره ۲ سازمان بورس.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری