کارتن ایران

شرکت کارتن ایران قراردادی برای اخذ نمایندگی و مشارکت در ساخت با شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران منعقد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت کارتن ایران اعلام کرد قراردادی با شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران با موضوع اخذ نمایندگی برند معتبر خارجی و مشارکت در ساخت منعقد کرده است.

این قرارداد در تاریخ ۱۳بهمن۱۳۹۷ منعقد شده و نحوه تسویه و پرداخت تمامی هزینه های مرتبط با اخذ نمایندگی معتبر خارجی و هزینه های مربوط به طراحی پروژه و تهیه نقشه های معماری و هزینه های ساخت تا اتمام عملیات ساختمانی و... بر عهده شریک است.            

براساس این توافقنامه، آورده مالک زمین پلاک ثبتی به مساحت ۵۳۳۰ متر مربع به استناد سند مالکیت که تصویر آن به امضای طرفین رسیده و جزء لاینفک تفاهم نامه بوده و متعلق به مالک است و کلیه هزینه های صدور پروانه ساختمانی طبق ضوابط، به عهده مالک است.

مبلغ ارزش زمین پلاک ثبتی فوق الذکر براساس نظریه هیات (سه نفره) کارشناسان رسمی دادگستری تعیین و مورد توافق طرفین قرار می گیرد.

از سوی دیگر آورده شریک نیز پرداخت تمامی هزینه های مرتبط با اخذ نمایندگی معتبر خارجی را برعهده دارد و کلیه هزینه های مربوط به طراحی پروژه، تهیه نقشه های معماری، سازه و تاسیسات همچنین مدیریت نظارت پروژه ، نظارت معماری، سازه و تاسیسات بر اساس ضوابط و تعرفه های سازمان و موسسات زیربط برعهده وی است.

همچنین کلیه هزینه های ساخت تا اتمام عملیات ساختمانی پروژه به گونه ای که مالک تا پایان عملیات ساختمانی و آماده شدن مجموعه برای بهره برداری هیچگونه هزینه ای پرداخت نکند، اعم از دستمزد کارگران، پیمانکاران، مصالح ساختمانی، حق بیمه کارگران و هزینه های بیمه ساختمان، مسؤولیت مدنی پروژه به هر میزان که باشد، براساس نقشه های تاییدی که به امضای طرفین رسیده و جز لاینفک تفاهم نامه است.

لازم به ذکر است؛ تاریخ موثر اجرای قرارداد ۱۳مرداد۱۳۹۸است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع