شرکت صنعتی دریایی ایران

شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه، سود هرسهم را یک هزار و ۷۵۴ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷ را منتشر کرد. این شرکت در این دوره با سرمایه ۵۰۰میلیارد ریالی سود هر سهم را یک هزار و ۷۵۴ریال اعلام کرد.

«حسینا» در این دوره سود خالص خود را ۸۷۶میلیارد ریال و سود عملیاتی را یک هزار و ۳۱۸میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب با رشد ۶۸ و ۹۰درصدی همراه بوده است. سود انباشته در پایان دوره نیز به ۸۸۴میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت در ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ به دنبال اخذ تسهیلات است که در این زمینه منتظر اعلام نتیجه از طرف سیستم بانکی کشور است. چراکه مبلغ ۱۱۱میلیارد و ۵۵۲میلیون ریال در حساب ها کسر شده از مانده تسهیلات مالی طبق استانداردهای ارایه شده توسط سازمان حسابرسی مربوط به سپرده های نقدی نزد بانکهای پرداخت کننده تسهیلات بوده که از اصل آنها کسر شده است.

از سوی دیگر «حسینا» محوطه کانتینری بندر شهید رجایی را به عنوان طرح توسعه ای در دست اجرا دارد که در آن ۷۶۰میلیارد و ۱۳۷میلیون ریال برآورد هزینه شده است اما میزان پیشرفت این طرح در این دوره زیر یک درصد است. پیش از این پیش بینی شده بود این طرح توسعه در ۲۹اسفند۱۳۹۷ به بهره برداری می رسد.

پروژه محوطه اختصاصی بندر شهید رجایی مورد استفاده شرکت بوده و از محل آن در حال حاضر کسب درآمد می کند. درخصوص طرح توسعه آن باتوجه به شرایط اقتصادی تصمیمی اتخاذ نشده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع