بورس کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه میزبان عرضه ۹۳ هزار و ۷ تن انواع مواد پلیمری، قیر، وکیوم باتوم و گوگرد است.

  به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز همچنین ۲۹ هزار و ۴۰۰ تن قیر و ۱۰۰ تن عایق رطوبتی در تالار صادراتی بورس کالا ی ایران عرضه می شود. این گزارش حاکی است،  ۲۰ کیلوگرم شمش طلا در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۶۰ تن نخ پلی استر است.

همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه میزبان دادوستد ۱۳۲ هزار و ۳۹۰ تن انواع ورق فولادی بود.طی این روز و در تالار مذکور۸۱ هزار و ۷۰ تن ورق گرمB  و ۲۰هزار تن ورق سرد B و یک هزار و ۸۰۰ تن قلع اندود و ۴ هزار تن ورق گالوانیزه G و ۲۵ هزار و ۵۲۰ تن ورق گرم C معامله شد.

شایان ذکر است ۲ هزار و ۵۰۰ تن شمش و بیلت آلومینیوم نیز در این روز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید. تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۳۰ هزار و ۹۹۲ تن مواد پلیمری، ۷۰۰ تن قیر، ۲۰ تن گوگرد و ۱۳ هزار و ۶۲۰ تن وکیوم باتوم را تجربه کرد. براساس این گزارش، ۶ هزار و ۹۱۵ تن قیر و ۲۵۰ تن گوگرد پودر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا