صورت های مالی

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷، به هر سهم خود مبلغ ۲۶۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۶۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت لیزینگ خودرو غدیر با سرمایه ۵۳۰ میلیارد ریال، صورت های مالی یک ساله سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره یاد شده، مبلغ ۱۴۰ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۶۶ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۶۵ درصد افزایش داشته است.

این شرکت، دلیل افزایش در سود هر سهم را افزایش ۲۷۶ درصدی درآمد حاصل از عملیات لیزینگ برشمرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۶۱ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ولغدر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۸۵ میلیارد و ۴۶۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۶۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

براساس این گزارش، شرکت لیزینگ خودرو غدیر در خصوص برآورد خود از برنامه های تامین مالی و تغییر در هزینه های مالی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ اعلام کرده است: توسعه منابع مالی از طریق کاهش مطالبات معوق و افزایش فروش و بهره گیری از منابع داخلی از اهداف شرکت در این دوره خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع