رحمانی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بازار با بخشنامه اصلاح نمی شود، تصریح کرد، باید با روش های علمی به این حوزه ورود کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، «رضا رحمانی» در جلسه امروز(سه شنبه) ستاد تنظیم بازار گفت: باید تصمیم های لازم به سرعت توسط این ستاد اتخاذ شود و اگر نیاز بود شبانه روزی کار کنیم تا برای مردم مشکلی پیش نیاید.
وی به وضعیت کنونی بازار گوشت و مرغ اشاره کرد و گفت: باید درباره کالاهای پرمصرف همچون گوشت و مرغ تصمیم های شفاف و روشنی گرفته شود تا مطمئن شویم در ۲ ماه آینده با مشکلی مواجه نیستیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه با اجرای تصمیم های ستاد تنظیم بازار در آینده قیمت ها تعدیل خواهد شد، تاکید کرد: در بحث نظارت مردم باید احساس کنند که با متخلف به طور جدی برخورد می شود.
به گفته این مقام مسئول، معنی برخورد، اعلام آمار پنج هزار نفری از تشکیل پرونده ها نیست، بلکه ممکن است ۲ پرونده تشکیل شود اما باید برای تخلف های اساسی باشد.
رحمانی از تاکید به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای تشدید نظارت ها خبر و ادامه داد: در موقعیت هایی باید از مکانیزم بازار برای کنترل و نظارت استفاده کرد؛ همچنین در مواردی، برخی طمع‌ کاری می کنند که باید ورود کنیم؛ البته این ورود باید محسوس باشد.
به گزارش ایرنا، پیشتر وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده بود، آذرماه امسال ۳۶ هزار و ۱۱۴ مورد بازرسی از مراکز خرد و کلان در سطح عرضه در سراسر کشور انجام شد که تشکیل ۸۵۱ مورد پرونده تخلف به ارزش بیش از ۶۵ میلیارد ریال و ارسال آنها به مراجع قضایی را به همراه داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های اقتصاد کلان