تالار

چهار شرکت ریل سیر کوثر، سرمایه گذاری توسعه آذربایجان، پتروشیمی آبادان و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گزارش توجیهی افزایش سرمایه خود را برای حسابرس و بازرس قانونی ارسال کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت ریل سیر کوثر گزارش توجیهی هیات مدیره خود را در خصوص افزایش سرمایه رای اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت ارسال کرد."

"حسیر" قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۴۷۱میلیارد و ۸۲۰میلیون و ۳۰۶هزار ریال به مبلغ ۹۴۳میلیارد و ۶۴۰میلیون و ۶۱۲هزار ریال افزایش دهد و این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته تامین می شود و هدف از این اقدام تجهیز ناوگان حمل و نقل شرکت و با هدف افزایش سود آوری و اصلاح ساختار مالی ارایه می شود.

افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی در «وآذر»

شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال به مبلغ ۳۰۰میلیارد ریال معادل ۲۰۰درصد افزایش دهد. این افزایش سرمایه قرار است از محل آورده نقدی سهامداران تامین شود و هدف آن اصلاح ساختار مالی شرکت، پرداخت بدهی بانکی، همچنین بهبود وضعیت پرتفو سرمایه گذاری است.

ارایه گزارش توجیهی افزایش سرمایه ۴۵۸درصدی «شپترو»  به حسابرس

شرکت پتروشیمی آبادان گزارش توجیهی هیات مدیره خود را در خصوص افزایش ۴۵۸درصدی سرمایه برای حسابرس و بازرس قانونی ارسال کرد. این شرکت قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۶۳۰میلیارد ریال به مبلغ ۳هزار و ۵۲۰میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش دهد. هدف شرکت از این اقدام اصلاح ساختار سرمایه وخروج از شمولیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت است.

افزایش سرمایه «ومعادن» به ۸۱هزارمیلیارد ریال

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گزارش توجیهی هیات مدیره را در خصوص افزایش سرمایه به حسابرس و بازرس قانونی ارسال کرد. این شرکت سرمایه خود را از مبلغ ۳۴هزار و ۱۱۸میلیارد و ۳۸۹میلیون ریال به مبلغ ۸۱هزار و ۳۱۸میلیارد و ۳۸۹میلیون ریال معادل ۱۳۸درصد افزایش می دهد. این افزایش سرمایه قرار است از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین شود و به منظور جبران مخارج سرمایه ای انجام شده و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و تحصیل سهام جدید است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع