تالار اردبیل

تالار منطقه ای اردبیل ،فعالیت خود را در۱۶ اسفند ۱۳۸۳ آغاز کرد ، شعب و تالار های شرکت های کارگزاری در حوزه معاملات اوراق بهادار در بازار بورس و فرابورس با نظارت وبازرسی بورس منطقه ای به سهامداران وشهروندان خدمات ارائه می کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از تالار منطقه ای اردبیل، این تالار فعالیت خود را  در۱۶ اسفند ۱۳۸۳ آغاز  کرد ،  شعب و تالار های شرکت های کارگزاری در حوزه معاملات اوراق بهادار در بازار بورس و فرابورس با نظارت وبازرسی بورس منطقه ای به سهامداران و شهروندان خدمات ارائه می کند. همچنین سایر خدمات سهامداری ازجمله استعلامات دولتی ، توقیف/ انتقال  ،انسداد و رفع انسداد سهام ،اعلام پرتفوی ،  اصلاح مشخصات ، اطلاع رسانی تغییرات گواهینامه های نقل و انتقال و سپرده اوراق بهادار ، اطلاع دارایی سهامدارن ، صدور تاییدیه مشخصات و اسناد خزانه اسلامی ،  همچنین پشتیبانی فنی از سامانه معاملات کارگزاران استان توسط  این تالار منطقه ای صورت می گیرد.

طی فعالیت ۱۴ ساله در تالار منطقه ای اردبیل تعداد ۱۵ میلیاردو ۷۷۴ هزار سهم به ارزش ۴۷ هزار و ۳۴۵ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفته و در مجموع تعداد ۲۶۸۹۳ کد معاملاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر شده است.

برنامه های آموزشی بازار سرمایه  در تالار منطقه ای اردبیل

تالار منطقه ای اردبیل از سال ۱۳۸۳  تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در قالب  دوره های ترمیک و کارگاه های تخصصی ،  ۹۱۹۵۳  نفر ساعت آموزشی  برگزار کرده است.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ و همگام با رشد بازار در سال جار ی و نیاز به اجرای هر چه بهتر برنامه های آموزشی ، افزایش دوره ها و کارگاه های آموزشی از اولویت های تالار منطقه ای اردبیل بوده و با برگزاری ۱۳۴۶۶ نفر ساعت آموزشی افزایش قابل توجهی را نسبت به سال های گذشته در بخش آموزش رقم زد. برگزاری دوره های آموزش کودک و نوجوان  در قالب آموزش مفاهیم پایه مالی  ، داستان ، بازی و اعطا هدایا  از جمله فعالیت ها ی سال جاری بوده است .

همچنین برنامه های فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از طریق رسانه های ملی بالغ بر  ۵۱۳۱ مورد گزارش به رادیو ، تلویزیون و نشریات استانی و حضور در ۱۶۲۲۲ دقیقه برنامه های تلویزیونی و رادیویی استانی بوده است.

 برگزاری همایش و سمینار

برگزاری سمینار های مشترک با اتاق بازرگانی و سایر مراکز علمی و تخصصی و دانشگاه های سطح استان  در راستای توسعه فرهنگ سهامداری از جمله فعالیت های بورس منطقه ای اردبیل بوده است.

علاقه مندان برای مشاهده گزارش کامل فایل های مرتبط را کلیک کنند.

  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار