تالار حافظ تالار بورس اوراق بهادار تهران

تدپیکس در پایان معاملات اولین هفته کاری سال ۹۸ با افزایش ۱۷۷۵ واحدی به رقم ۱۸۱ هزار و ۵۴۲ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز با افزایش ۳۷۱ واحدی عدد ۳۴ هزار و ۴۰۶ واحد را نمایش داد. امروز همچنین آیفکس با افزایش ۴۷ واحدی روی رقم دو هزار و ۳۵۸ واحد ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز چهارشنبه هفتم فروردین ماه با دست به دست شدن یک میلیارد و ۹۷۶ میلیون سهم  و اوراق مالی در ۱۹۸هزار و ۲۲۴ نوبت داد و ستد، ارزش کل معاملات نقدی بورس تهران به بیش از ۵۴۳ میلیارد تومان رسید.

در معملات آخرین روز اولین هفته کاری سال ۹۸ بورس تهران نماد های فارس، فولاد و تاپیکو به ترتیب با ۳۴۲، ۲۰۴ و ۱۰۲ واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل نمادهای بفجر، حکشتی و رمپنا به ترتیب با ۲۸، ۲۰ و ۱۸ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی در محاسبه شاخص را به نام خود ثبت کردند. همچنین وبملت، خساپا و خودرو پر بیننده ترین نمادها بودند.

به گزارش سنا امروز نمادهای معاملاتی شرکت نیروکلر (شکلر۱)، شرکت ‌پگاه‌آذربایجان‌غربی‌ (غشاذر۱)، شرکت مجتمع کشت صنعت چین چین(غچین) و شرکت لنت‌ ترمزایران‌ (خلنت۱) متوقف شدند.

امروز همچنین صنایع خودرویی، شیمیایی و فلزات اساسی به ترتیب برترین گروهای بازار بودند، این درحالی است که همچنان انتظار برای انتشار گزارش‌ عملکرد آخرین ماه سال ۹۷ شرکت‌های بزرگ کالایی وجود دارد.

از طرفی انتظار می رود حرکت در مدار مثبت بسیاری از شرکت ها همچنان ادامه دار باشد. همین چشم انداز موجب سبز پوشی بازار در اولین هفته کاری بازار سرمایه در سال ۹۸ شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test