ذوب آهن اصفهان

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۷، معادل ۱۰ هزار و ۹۰۶ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند و "تیرآهن" در صدر فروش این دوره قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با سرمایه ۶۱ هزار و ۵۰۳ میلیارد و ۵۳۹ میلیون ریال گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به پایان اسفند ۹۷ را منتشر کرد.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند ماه سال ۹۷، معادل ۱۰ هزار و ۹۰۶ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.

بررسی آمار تولید و فروش این شرکت نشان می دهد در این دوره "فرآورده‌های جانبی" با تولید ۶۷ هزار و ۲۶۲ تن در صدر بیشترین تولید در بین محصولات شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان قرار داشته است. در این دوره یک ماهه، "تیرآهن" با فروش ۱۲۹ هزار و ۳۴۲ تن در صدر فروش های اسفند ماه "ذوب" قرار گرفت.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از ابتدای سال جاری تا پایان اسفند ماه سال گذشته، معادل ۷۲ هزار و ۳ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال محصول به فروش رسانده است که بیشترین فروش برای "تیرآهن" به تعداد ۶۷۱ هزار و ۷۵۷ تن بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع