فلاح

حضور انجمن بین المللی روابط عمومی IPRA و شرکت ARJAN CAPITAL در فاینکس ۲۰۱۹ قطعی شد.

رئیس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین ‌المللی بورس، بانک و بیمه با اعلام این خبر گفت:  اهمیت فاینکس ۲۰۱۹ و جایگاه بین المللی آن، دو  نهاد بین المللی را بر آن داشت تا حضور خود را در این رویداد بزرگ نهایی کنند.

یاسر فلاح در این خصوص اظهار داشت: انجمن بین المللی روابط عمومی IPRA  و شرکت ARJAN CAPITAL  به تهران می آیند تا در روزهای برگزاری نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه سه کارگاه آموزشی برگزار کنند.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ادامه داد: این شرکت ، امسال نیز همانند سال ۹۷، اقدام به هماهنگی جهت برگزاری کارگاه های آموزشی بین المللی برای علاقه مندان بازارهای مالی کرده است؛ این کارگاه ها دارای مترجم همزمان بوده و مدرس آن نیز مقامات ارشد این دو نهاد بین المللی هستند.

فلاح با اشاره به اینکه در پایان دوره آموزشی، گواهی نامه هایی به شرکت کنندگان اعطا می شود، ابراز داشت: شرکت در این کارگاه ها برای بازدید کنندگان و غرفه‌ داران با ثبت نام امکان پذیر است و علاقمندان می توانند به وبسایت www.bourseevent.ir مراجعه کنند.

رئیس ستاد برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه توضیح داد : شرکت  ARJAN CAPITAL در آسیای مرکزی و خاورمیانه فعالیت دارد و تحت نظارت «نهاد ناظر بازار مالی» بریتانیا (FCA)  است.

وی افزود: وظایف این شرکت ارائه مشاوره در بازارهای سرمایه در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت سرمایه، ادغام و تملیک، سبدگردانی، مشاور کسب و کار و دسترسی به بازار، توسعه تجارت بین‌المللی و راستی‌آزمایی، ارائه پشتیبانی فنی و عملیاتی و نهایتا پذیرش در بازار سهام بین‌المللی برای شرکت‌های منطقه‌ای است. این شرکت همچنین راهبردهای ورود به بازار، تملک و خرید سهام شرکت‌های محلی، مدیریت جریان پول نقد و ایجاد راهبردهای سازگار در محیط فعلی را برای شرکت‌های اروپایی فراهم می کند. مدرس دوره "همکاری تجاری و داد و ستد با ایران در سال ۲۰۱۹" مدیرعامل این شرکت است.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس اظهار داشت: انجمن بین‌المللی روابط‌ عمومی (IPRA) نیز در سال ۱۹۹۵ بعد از چندین نشست و پیگیری در لندن پایه‌گذاری شده و تلاش های زیادی جهت ارتقای سطح روابط‌ عمومی در سراسر جهان کرده است.

فلاح توضیح داد: این نهاد به نوعی یک کمیته  بسیار فعال برای افراد درگیر با حرفه روابط ‌عمومی در سراسر دنیاست و با همکاری موسسات مرتبط دوره‌های مختلف در قالب کنفرانس، کارگاه آموزشی، کنگره‌های جهانی برگزار می‌کند. IPRA در حال حاضر  حدودا ۷۰۰ عضو از ۸۰ کشور در سراسر جهان دارد و اکنون شناخته شده‌ترین گروه بین‌المللی فعالان روابط‌ عمومی در سراسر جهان است که نه تنها در تبادل اطلاعات و همکاری با همه‌ حرفه‌ها فعال است، بلکه در ایجاد ساختار منظم فرصت‌های توسعه‌ حرفه‌ای و دیگر اولویت‌های مطرح شده در پیشبرد نقش روابط‌عمومی و مدیریت امور بین‌الملل نیز کارهای زیادی انجام داده است. 

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی "نحوه تقابل، مدیریت و انعکاس اخبار"  ویژه خبرنگاران و کارگاه آموزشی "چالش های نوظهور مربوط به روابط عمومی" ویژه کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات در این رویداد خبر داد و گفت:  مدرس این دوره ها رئیس هیات مدیره IPRA خواهد بود.

خاطرنشان می شود: فاینکس ۲۰۱۹ از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار می شود. شرکت های علاقه مند به مشارکت در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir/ مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =