سرمایه گذاری بهمن

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷، به هر سهم خود مبلغ ۲۸۳ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۱۵۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت های مالی یک ساله دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یاد شده، مبلغ ۷۷۸ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۸۳ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۱۵۵ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۳۳۷ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"وبهمن" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۰۴ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۱۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یاد شده، با افزایش ۲ هزار و ۵۸ میلیارد و ۳۲۲ میلیون ریال به ۴ هزار و ۴۹۰ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال رسید. همچنین بهای تمام شده ان با افزایش ۹۱۰ میلیارد و ۳۰۲ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۲۳۹ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۸۳ میلیارد و ۶۹۲ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۷۴ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۱۹۱ میلیارد و ۳۰۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۶۲۸ میلیارد و ۵۱۷ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع