چین

رییس اتحادیه پیمانکاران چین که ۲۳ درصد از سرمایه گذاری های سراسر دنیا را در اختیار دارد با بیان اینکه روابط گسترده ای در عرصه های انرژی، پتروشیمی و تجاری با ایران داریم، تصریح کرد: به دنبال سیر یک مسیر صعودی در گسترش روابط تجاری و سرمایه گذاری با ایران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، 'فنگ چیومین' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا خاطرنشان کرد؛ رشد روابط تجاری ایران و چین چشمگیر است و شرکت ها و موسسات مختلف این اتحادیه توانسته اند طرح های بزرگی را با مشارکت طرف های ایرانی اجرا کنند.
او در مورد روابط این انجمن با بازار ایران نیز گفت: در سال ۲۰۱۸ میلادی یک نمایشگاه بزرگ با حضور شرکت های چینی در ایران برگزار کردیم و در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران هم موسسات چینی همواره حضوری فعال داشته اند.
رییس اتحادیه پیمانکاران چین با اشاره به برگزاری بزرگترین نمایشگاه این انجمن در سال ۲۰۱۸ میلادی در ایران اظهار کرد فعالیت های ما در حوزه های مختلف همیشه مورد استقبال شرکت های دو کشور قرار گرفته است و این نشان دهنده شناخت بالای دو طرف از یکدیگر است.
'فنگ' با بیان اینکه، شرکت های شناخته شده چین در قلمروهای زیرساختی و انرژی، خواستار همکاری با ایران هستند، افزود: می خواهیم با طرف های ایرانی همکاری بیشتری داشته باشیم.
وی از حضور موسسات ایرانی در چین و تعمیق همکاری های تجاری و بازرگانی دو کشور استقبال کرد و گفت: آماده ایم تا در سایه راهنمایی های رهبران و مقام های دو کشور، طرح هایی را به صورت مشترک اجرا کنیم.
رییس اتحادیه پیمانکاران چین بر اطلاع رسانی و تقسیم اطلاعات میان شرکت های چینی و ایرانی تاکید کرد و گفت: باید به این ترتیب راه را برای همکاری های بیشتر و گسترده تر هموار کرد و لازم است چنین تعاملاتی به طور وسیع میان دو کشور ادامه یابد.
او اتحادیه بین المللی پیمانکاران چین را دارای نقش مهمی در راستای سرمایه گذاری در طرح های خارج از چین دانست و گفت: در حال حاضر این اتحادیه یک هزار و ۵۰۰ عضو دارد که در عرصه های مختلف ساخت و ساز، انرژی و پتروشیمی فعالیت می کنند.
رییس اتحادیه پیمانکاران چین مجموع سرمایه گذاری های این انجمن در سال ۲۰۱۸ را افزون بر ۲۴۱ میلیارد دلار دانست و گفت: ما توانستیم اهدافی را که در نظر داشته ایم تحقق بخشیم.
فنگ تصریح کرد: فعالیت های این شرکت باعث شده است ۲۳ درصد از سرمایه گذاری های سراسر دنیا متعلق به این اتحادیه باشد به طوری که اگر در دنیا طرح های بزرگی اجرا شود به طور مشخص پاره ای از آنها را این اتحادیه اجرا می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها