صنایع پتروشیمی خلیج فارس

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، از فروش سهام چند شرکت بورسی مبلغ دو میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال سود واگذاری کسب کرد و در همین دوره نیز خریدار سهام چند شرکت بورسی بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با سرمایه ۹۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۷ هزار و ۱۳۴ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۳۲ هزار و ۶۰۵میلیارد و ۴۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۰۹ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال به ۳۷ هزار و ۶۴۴ میلیارد و ۶۰۸ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز با افزایش ۴۴ هزار و ۴۰۴ میلیارد و ۱۷۸ میلیون ریال معادل ۳۷۷ هزار و ۹ میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۰۹ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال خریداری کرد.

"فارس" در این دوره فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

یادآوری می‌شود در این گزارش، اعداد مربوط به افزایش ارزش بازار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اصلاح شده اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع