پتروشیمی

با مصوبه هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم و ابلاغ مدیرعامل هلدینگ شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری ، محمدرضا سعیدی به‌عنوان مدیرعامل پتروشیمی جم منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، پتروشیمی جم در دوم آبان ماه ۱۳۹۰ در فهرست شرکت های ثبت شده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران قرار گرفت و اول اسفندماه سال ۱۳۹۱ در  بازار دوم فرابورس درج و سهام آن روز ۲۶ شهریورماه سال بعد عرضه شد.

سهام این شرکت روز ۲۲ تیرماه سال ۱۳۹۴ به عنوان چهارصد و نود و چهارمین شرکت پذیرفته شده در بخش «ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی»، گروه «ساخت مواد شیمیایی اساسی» و طبقه‌ی «ساخت مواد شیمیایی اساسی به جز انواع کود و ترکیبات ازت» با کد «۶۳-۱۱-۲۴» و نماد «جم (JAM)» در فهرست نرخ‌های تابلوی بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج و و در روز ۱۸ مرداد ماه همان سال در این بازار معامله شد.

این شرکت همچنین به عنوان یکی از عرضه کنندگان مهم در تالار محصولات پتروشیمی بورس کالای ایران است و محصولات این شرکت به بیش از ۲۰ نقطه جهان صادر می شود.

به گزارش سنا، سید حسین میرافضلی مدیرعامل پیشین پتروشیمی جم نیز با تصویب هیات مدیره این شرکت به‌عنوان رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم منصوب شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع