مزرعه شاهی

مدیرعامل شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان، نقش نمایشگاه بورس بانک و بیمه را در فرهنگ سازی و انتقال صحیح مفاهیم در بازارهای مالی کشور مهم ارزیابی کرد و گفت:  فاینکس ۲۰۱۹ فرصتی طلایی است تا افرادی که می خواهند با ابعاد مختلف بازارهای سه گانه مطلع شوند، برای سرمایه گذاری آتی خود تصمیم گیری کنند .

محمدرضا عربی مزرعه شاهی، به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ابراز داشت: این اتفاق خوبی به ویژه در بازار سرمایه است که سالانه یکبار خروجی ها و آنچه را در بازار سرمایه رخ داده، در معرض دید عموم می گذاریم و همه مردم در هر سن، شغل و ساختاری می توانند از دستاوردها و اقدامات آن مطلع شوند و استفاده کنند .

معاون سابق ناشران و امور اعضا شرکت بورس اوراق بهادار توضیح داد:  بازار سرمایه و سهام و دیگر مفاهیم آن علیرغم معرفی و تبیین مناسب در فضاهای دیگر،  همچنان برای برخی مردم عادی یک موضوع گنگ و تا حدودی پیچیده است، لذا برگزاری این رویداد مالی بزرگ، اتفاق خیلی خوب و مبارکی است که به فهم عمومی جامعه از این بازار کمک خواهد کرد .

وی با اشاره به ضرورت برقراری ارتباط متقابل بین فعالان بازار سرمایه و ارکان این بازار تاکید کرد: فاینکس ۲۰۱۹ همانند دوره های قبل رویدادی است که خدمات سه صنعت بورس، بانک و بیمه در فضایی مناسب به آحاد جامعه معرفی می شود و طبیعی است در این فضا ارایه خدماتی همچون آموزش های رایگان و برگزاری نشست های تخصصی نیز نمایشگاه را جذاب تر و پویاتر خواهد کرد .

عربی مزرعه شاهی همچنین با بیان اینکه جریان خبری ایجاد شده در فاینکس، بسترهای لازم برای یک فرهنگسازی همه جانبه را برای هر سه بازار فراهم می کند، خاطرنشان کرد: فاینکس ۲۰۱۹ رویداد بزرگی است و کمتر زمانی دیده می شود که جایی به صورت منسجم  به معرفی حوزه هایی همچون فین تک و فناوری مالی در کشور بپردازد.

وی در پایان گفتگو با سنا با بیان اینکه در سال جاری بیش از گذشته نیاز به توسعه بازار با حضور و مشارکت فعال مردم داریم، گفت: به طور قطع فرهنگ سازی و آشنایی افراد جامعه با ابزارهایی که در بورس استفاده می شود، در حرکت و انتقال نقدینگی از بازارهای غیرمولد به بازار سرمایه موثر خواهد بود.
خاطرنشان می شود: فاینکس ۲۰۱۹ از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار می شود. شرکت های علاقه مند به مشارکت در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir/ مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =