حسن قالیباف اصل مدیر عامل شرکت بورس

حسن قالیباف اصل مدیرعامل سابق بورس و اوراق بهادار تهران گفت: توجهات به بازار سرمایه زیاد شده به گونه ای که سیاستگذاران و مردم متوجه شده اند تنها بازاری که به تولید کمک می کند و مولد است بازار سرمایه است.

حسن قالیباف اصل در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: امسال بازار سرمایه نسبت به بازارهای دیگر جای مناسبی برای سرمایه گذاری است و افرادی که در این بازار سرمایه گذاری می کنند باید مطالعه، دقت، صبر و حوصله داشته باشد. زیرا بازار های دیگر مثل طلا، سکه و مسکن تورم در جامعه ایجاد می کنند و سرمایه گذاری در این بازارها مولد نیست.
رئیس دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد دانشگاه الزهرا عنوان کرد: در حالی دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار می شود که تجربه 12 ساله برگزاری را دارد و تعداد مشارکت کنندگان نسبت به سالهای گذشته افزایش داشته و فعالان بازار سرمایه دستاوردهای یک ساله خود را در معرض دید گذاشتند که این عوامل باعث شد تا بازخورد نمایشگاه به مراتب از سالهای گذشته بیشتر و بهتر باشد.
حسن قالیباف اصل با بیان اینکه استقبال از نمایشگاه خوب است خاطر نشان ساخت: با وجود اینکه زمان نمایشگاه محدود است اما فرصت خوبی است تا اهالی بازار سرمایه دور هم جمع شوند و البته برگزاری نمایشگاه شور و شوقی در کل سال در فعالان بازار سرمایه ایجاد می کند تا دستاورد جدیدی را تولید و در نمایشگاه از آن رونمایی کنند. در حقیقت نمایشگاه ابزار خوبی برای توسعه و شناساندن بازار سرمایه در جامعه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =