صدر تامین

امروز تعداد دو میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین «تاصیکو» در بورس اوراق بهادارتهران عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، امروز دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۸  تعداد دو میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین «تاصیکو» به عنوان پانصد و سی و دومین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران عرضه می شود.

این میزان سهم  در بخش استخراج کانه‌های فلزی و گروه و طبقه استخراج سایر کانه‌های فلزی در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد «تاصیکو» به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۳۰ بوده و اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیر است. سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۰۰۰ر۷ سهم است. هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش خواهد بود.

همچنین ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده ( کف قیمت ۲۰۵۰ و سقف قیمت ۲۲۰۰ ریال است)، جهت ثبت سفارش امکانپذیر است و ورود سفارش به صورت گروهی مجاز نخواهد بود. کلیه مشتریان برخط نیز می‌توانند با توجه به شرایط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام کنند.

پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارش های ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده ۱۷ دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ایران مصوب ۱۴ دی ۱۳۹۵ خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار