به پرداخت

شرکت به پرداخت ملت با سرمایه یک هزار و ۴۵۰ میلیارد ریالی در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه سود هر سهم را یک هزار و ۵۰۶ ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت به پرداخت ملت در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷، سود هر سهم را یک هزار و ۵۰۶ ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش اخیر خود سود عملیاتی را دو هزار و ۸۹۵ میلیارد ریال، سود خالص را دو هزار و ۱۸۴میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را دو هزار و ۷۵۹ میلیارد ریال اعلام کرده است.

«پرداخت» در برآوردی که از تغییرات هزینه‌های عمومی، اداری، تشکیلاتی و خالص سایر درآمدها (هزینه‌ها) ی عملیاتی برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ داشته است اعلام کرد که هزینه‌های حقوق و دستمزد بر مبنای افزایش مصوب وزارت کار و تورم موجود محاسبه افزایش می‌یابد و همچنین افزایش هزینه‌های تبلیغات در جهت حفظ و ارتقا جایگاه رقابتی شرکت در حوزه پرداخت صورت گرفته است.

علاوه بر این سایر برنامه‌های با اهمیت شرکت تدوین برنامه عملیاتی و اجرا پروژه‌های مرتبط در راستای برنامه‌های راهبردی شرکت است و بازنگری سیستم‌ها، نظام‌ها و فرآیندها به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی و انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه در راستای توسعه بازار اعلام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع