تالار

در پایان معاملات سومین هفته کاری اردیبهشت ماه، شاخص کل با ۳.۹۸ درصد کاهش نسبت به هفته قبل، به رقم ۲۱۱ هزار و ۳۴۴ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از روابط عمومی بورس تهران در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۸ ، شاخص کل با ۸۷۶۵ واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به رقم ۲۱۱۳۴۴ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۵۷۲۹ واحد کاهش به رقم ۱۵۹۶۱۱ واحد رسید و شاخص بازار دوم با ۲۰۸۲۶ واحد کاهش عدد ۴۰۲ هزار و ۴۳۱ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول ۳.۴۷ و شاخص بازار دوم  هر دو با ۴.۹۲ درصد کاهش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

در ۵ روز کاری  این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۷۷۹۵۱ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل یک درصد افزایش داشت.

در ضمن تعداد ۳۰۴۴۱ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۸۶۴ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت. تعداد اوراق معامله شده ۱۱ درصد افزایش و دفعات معاملات ۱۱ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

این درحالی است که  تعداد ۳۱۴ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۳۴۱۱ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب با ۹ درصد و ۸ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار