وامید

شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس توانست پرتفوی خود را ۱۶۴هزار و ۷۰۴میلیارد و ۱۱۴میلیون ریال افزایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ سود هر سهم را ۴۹۵ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال۱۳۹۶ توانسته سود هر سهم را ۴۴درصد افزایش دهد.

سود عملیاتی این شرکت به ۲۵هزار و ۳۲۱میلیارد ریال، سود خالص به ۱۴هزار و ۸۵۷میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره به ۱۰هزار و ۷۱۵میلیارد ریال رسید.

"وامید" در گزارش خود به پرتفوی سال مالی۱۳۹۷ اشاره دارد که در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس توانسته پرتفوی خود را ۱۶۴هزار و ۷۰۴میلیارد و ۱۱۴میلیون ریال افزایش دهد.

بهای تمام شده در پرتفوی بورس این شرکت با افزایش ۴هزار و ۵۷۷میلیارد ریالی به ۵۱هزار و ۸۳میلیارد ریال و ارزش بازار آن با رشد ۱۲۴هزار و ۶۱۴میلیارد ریالی به ۲۱۵هزار و ۷۸۷میلیارد ریال رسیده است.

در این مدت ارزش سهام خریداری شده در بورس به مبلغ ۱۵هزار و ۱۳۶میلیارد ریال رسید و سهام واگذار شده این شرکت به ارزش ۱۸هزار و ۳۳۹میلیارد ریال رسیده که سود این واگذاری ها به ۴ هزار و ۳۷۷میلیارد و ۹۶میلیون ریال رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع