کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه میزبان عرضه ۵۲ هزار و ۷۶۸ تن انواع مواد پلیمری است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز ۲ هزار و ۵۰۰ تن سلاپس واکس، ۱۲ هزار و ۱۰۰ تن قیر، ۳ هزار و ۲۰۰ تن گوگرد و ۴۰ هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار مذکور عرضه می شود.

براساس این گزارش،  ۵ هزار و ۳۹۰ تن سبد تیرآهن و یک هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۲۵۰ تن عایق رطوبتی، ۳۷ هزار و ۵۶۰ تن قیر و ۹ هزار تن گوگرد در تالار صادراتی عرضه می شود. تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۱۱ کیلوگرم زعفران رشته ای را تجربه می کند.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه میزبان دادوستد ۲۲ هزار و ۶۶۶ تن مواد پلیمری بود.

طی این روز و در تالار مذکور ۲۸ هزار و ۵۰۰ هزار تن وکیوم باتوم، ۸ هزار تن لوب کات، یک هزار و ۱۰۷ تن قیر و یک هزار و ۷۰ تن گوگرد معامله شد.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد معامله یک هزار و ۴۳۰ تن مس مفتول و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا بود.

این گزارش حاکی است، ۱۱ هزار و ۸۳۵ تن قیر و ۱۶ هزار تن گوگرد پاستیلی نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا