خودرو

شرکت محورسازان ایران خودرو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۳ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۷۹ درصدی زیان را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت محورسازان ایران خودرو با سرمایه یک هزار و ۱۱۹ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت محورسازان ایران خودرو در دوره یاد شده، مبلغ ۲ میلیارد و ۹۲۷ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۳ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش زیان داشته است.

شرکت محورسازان ایران خودرو، در این دوره افزایش ۳۴۸ درصدی سرمایه را به ثبت رسانده است و با توجه به این افزایش سرمایه نسبت به دوره مشابه در سال قبل، در زیان هر سهم کاهش ۷۹ درصدی را نشان می‌دهد. "خوساز" افزایش ۲۱۴ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی – درآمد سرمایه‌گذاری‌ها و نیز افزایش ۴۷۹ درصدس سایر درآمدهای غیرعملیاتی را از جمله دلایل عمده کاهش زیان خود اعلام کرده است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۸۳ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"خوساز" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳ میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۴ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

لازم به ذکر است، در گزارش صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ شرکت محورسازان ایران خودرو به صورت حسابرسی شده تفاوتی نسبت به گزارش حسابرسی نشده این دوره مشاهده نمی‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع