کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه میزبان عرضه ۲۰ هزار تن شمش بلوم، ۴ هزار و ۴۰۰ تن سبد میلگرد، ۸۰۰ تن بیلت آلومینیوم و ۱۰ هزار تن گندله سنگ آهن است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز  ۳۱ هزار و ۲۹۱ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، قیر، گوگرد، وکیوم باتوم و روغن پایه در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۶ هزار تن قیر و ۳۵۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۴ هزار و ۴۵ تن خرمای استعمران است.

بازار فرعی بورس کالای ایران در این روز عرضه ۶۰۲ تن نخ پلی استر، ۱۰۴ تن آنیلین و یک هزار تن ضایعات فولادی را تجربه می کند.

همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، میزبان دادوستد ۲۰ کیلوگرم شمش طلا بود.طی این روز و در تالار مذکور یک هزار و ۹۸۰ تن سبد میلگرد و ۱۲ تن کنسانتره  فلزات گرانبها معامله شد.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در این روز معامله ۲۰ هزار و ۳۴۲ تن مواد شیمیایی، ۲۶۴ تن مواد پلیمری و ۵ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم را تجربه کرد. این گزارش حاکی است، ۴۴ هزار و ۱۴۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا