کالا

در هفته منتهی به ۲۶ اردیبهشت ماه، ۳۴۵ هزار و ۲۹۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۶ هزار و ۱۲۷ تن انواع کالا به ارزش ۴ هزار و ۸۹۴ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۷ هزار و ۳۷۰ تن فولاد، ۴ هزار و ۹۶۵ تن مس، ۳ هزار تن آلومینیوم،۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۳۰ کیلو گرم شمش طلا و ۶۴۰ تن شمش روی از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۲۸ هزار و ۵۶ تن انواع کالا به ارزش ۱۵ هزار و ۹۰۴ میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار ۹۸ هزار و ۲۰۰  تن وکیوم باتوم، ۸۷ هزار و ۹۴۲ تن قیر، ۶۵ هزار و ۴۹۰ تن مواد پلیمری، ۲۵ هزار و ۱۶۸ تن مواد شیمیایی، ۷۸۰ تن عایق رطوبتی، ۳۳ هزار تن لوب کات، یک هزار تن سلاپس واکس و ۱۷ هزار و ۵۹۰ تن گوگرد معامله شد.

شایان ذکر است ۱۱ کیلوگرم زعفران رشته ای نیز در تالار محصولات کشاورزی به فروش رسید. همچنین یک هزار و ۱۱۴ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران معامله شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا