پتروشیمی امیرکبیر

شرکت پتروشیمی امیرکبیر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۲۵۳ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۵۹ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی امیرکبیر با سرمایه سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر در دوره یاد شده، مبلغ ۸ هزار و ۱۱۲ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۲۵۳ ریال سود به ازای هر سهم خود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۵۹ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۸ هزار و ۴۷۸ میلیارد و ۸۲۸ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"شکبیر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۵ هزار و ۹۲ میلیارد و ۱۱۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۴۱۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، تولیدات شرکت پتروشیمی امیرکبیر در این دوره نشبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش یک درصدی را نشان می دهد.

"شکبیر" در این گزارش اعلام کرده است در دوره ۱۲ ماهه یاد شده، ۹۲۰ هزار و ۶۷۷ تن فروش محصولات مختلف داشته که در مقایسه با سال گذشته ۷.۷۱ درصد کاهش فروش را نشان می دهد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر در این دوره اقدام به ۳۳ هزار و ۳۱۸ میلیارد و ۵۸۲ میلیون ریال محصول داشته است که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، رشد ۴۷ درصدی را نشان می دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع