کالا

شرکت نفت جی روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه تعداد ۱۲ قرارداد قیر ۶۰۷۰ صادراتی را با حجم کل ۲۱۰ هزار تن در قالب قراردادهای کشف پریمیوم در بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد که این قراردادها در ۶ نوبت تحویل خریداران خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران میزبان عرضه ۴۰ هزار تن شمش بلوم، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۳ هزار و ۳۰۰ تن سبد میلگرد، ۳ هزار تن مس کاتد و ۲۰ هزار تن مس کم عیار است.

علاوه براین، ۳ هزار و ۲۴۰ تن قیر نیز به صورت نقدی در تالار صادراتی عرضه می شود. تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز عرضه ۳۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۲۲ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۴ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد، ۲ هزار تن قیر، ۵ هزار و ۹۶۶ تن روغن پایه، ۵۰۰ تن سلاپس واکس، ۱۷ تن مواد پلیمری و ۶ هزار و ۵۳۴ تن مواد شیمیایی را تجربه می کند. بازار فرعی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه ۵۰۰ تن کود مایع ازته است.

همچنین تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه میزبان دادوستد ۲۰ هزار و ۸۲۰ تن قیر و ۳۵۰ تن عایق رطوبتی بود.طی این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز یک هزار و ۱۰۲ تن مواد پلیمری، یک هزار و ۹۲۰ تن مواد شیمیایی،۴۷ تن قیر و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم معامله شد.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران نیز در این روز معامله ۲۰ هزار تن شمش بلوم، ۴ هزار و ۴۰۰ تن سبد میلگرد، ۵۰۰ تن بیلت آلومینیوم و ۱۰ هزار تن گندله سنگ آهن را تجربه کرد. این گزارش حاکی است تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد معامله یک هزار و ۱۰۰ تن خرمای استعمران بود. بازار فرعی بورس کالای ایران در این روز دادوستد ۶۰۲ تن نخ پلی استر، ۱۶ تن آنیلین و یک هزار تن ضایعات فولادی را تجربه کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا