دامداری

شرکت کشت و دام فکا در صورت های مالی ۱۲ماهه خود سود هر سهم را یک هزار و ۳۴۴ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت کشت و دام فکا در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هر سهم را یک هزار و ۳۴۴ریال اعلام کرد که نسبت به فعالیت مدت مشابه سال گذشته توانست میزان سود را ۱۲۸درصد افزایش دهد.

«رفکا» در این دوره سود عملیاتی خود را با رشد ۷۹درصدی به ۳۱۷میلیارد ریال، سود خالص را با رشد ۱۲۸درصدی به ۴۰۳میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را با رشد ۱۰۶درصدی به ۴۵۹میلیارد ریال رساند.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردهای خود در بخش تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که با تثبیت سهم بازار فعلی قصد بهبود کیفیت محصولات خود را دارد تا بتواند قدرت رقابت پذیری و کاهش بهای تمام شده محصولات خود را محقق سازد.

«زفکا» نرخ فروش شیر در سال ۹۸ را به مبلغ ۲۰هزار ریال نرخ پایه پیش بینی شده است و مازاد بر آن بابت جوایز پروتئین وچربی در نظر گرفته شده است. همچنین باتوجه به نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت مواد اولیه انتظار می رود که هزینه مواد مصرفی نیز افزایش یابد.

این شرکت با توجه به پروژه توسعه دامداری جهت افزایش تولید روزانه ۲۱۰تن شیر را در حال اجرا اعلام کرد که تا پایان سال مالی مذکور ۱۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان آذر ماه سال ۱۳۹۸به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع