لیزینگ بهمن

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت بهمن لیزینگ در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را ۳۰۶ریال اعلام کرد.

«ولبهمن» در این دوره مالی سود عملیاتی را ۳۱۹میلیارد ریال، سود خالص پس از کسر مالیات را ۳۶۱میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۳۸۱میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت در سال مالی مورد گزارش از محل جرایم تاخیر اقساط معوقه و چک های برگشتی مشتریان مبلغ ۲۷میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال درآمد داشته است.

«ولبهمن» در تشریح اهداف و راهبردهای آتی خود در خصوص منابع و مصارف در سال مالی ۱۳۹۸ اعلام کرد که به جهت افزایش حد اعتباری و اخذ تسهیلات از بانکها و با توجه به درجه اعتباری بسیار خوب شرکت در سیستم بانکی و عدم وجود هرگونه سابقه منفی در تعاملات با سیستم بانکی، میزان چک های اقساط تودیع شده در بانک ها و روابط حسنه شرکت با بانک های طرف مقابل پیش بینی شرکت مبنی بر پوشش منابع مورد نیاز از بانک ها جهت تامین منابع مالی در حوزه فعالیت خود است.

همچنین در راستای فعالیت های شرکت و تحقق اهداف پیش بینی شده در سال۱۳۹۸ پیش بینی بر اخذ ۵۷۹میلیارد ریال تسهیلات و مبلغ ۳۷میلیارد و ۷۳۰میلیون ریال هزینه مالی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع