شاخص

شرکت صنایع ریخته‌گری ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۶۱ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۶۹ درصدی در زیان را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع ریخته‌گری ایران با سرمایه یک هزار و ۲۶۲ میلیارد و ۱۸۳ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع ریخته‌گری ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۷۷ میلیارد و ۲۹۸ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۶۱ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۶۹ درصد کاهش زیان داشته است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۴۵۲ میلیارد و ۸۶۹ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"خریخت" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۷۷ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۹۴ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، برآورد شرکت صنایع ریخته‌گری ایران از تغییرات عوامل بهای تما شده به شرح زیر است:

پیش بینی افزایش میزان تولید در سال ۹۸ باعث افزایش در میزان هزینه های سربار شامل حامل های انرژی، استهلاک، تعمیر و نگهداری دستگاه ها می شود. همچنین افزایش نرخ مواد اولیه با توجه به روند صعودی نرخ ارز نیز تاثیر افزایشی در میزان بهای تمام شده محصولات را شامل می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع