اسپکتور

آدام اسپکتور یکی از بنیان‌گذاران لایف‌ایگنیتر Lift Igniter از جمله افرادی است که بازارهای جهانی از آنها استقبال کرده‌اند. لایف ایگنیتر، ماشین شخصی‌سازی یادگیری است که بر روی تلفن همراه و وبسایت‌هایی که کاربران زیادی از آنها استفاده می‌کنند، بسیار کاربردی است.

«آدام اسپکتور» نماد جوانی و یکی از الهام‌بخش‌ترین کارآفرین‌های قرن بیست و یکم، مردی است که «مارک زاکربرگ» درباره‌اش می‌گوید: «کارآفرینان جوان، کسانی هستند که بر روی موضوع‌های مورد علاقه خود کار می‌کنند، چرا که مجبور نیستند طرح جامعی را با شرح اینکه چگونه آنها کار می‌کنند ارائه دهند. »

خوشبختانه بازارهای جهانی با چنین افراد پرشوری تکامل یافته است؛ وی یکی از بنیان‌گذاران لایف‌ایگنیتر LiftIgniter از جمله افرادی است که بازارهای جهانی از آنها استقبال کرده‌اند. لایف ایگنیتر، ماشین شخصی‌سازی یادگیری است که بر روی تلفن همراه و وبسایت‌هایی که کاربران زیادی از آنها استفاده می‌کنند، بسیار کاربردی است.

آدام و تیم فوق‌العاده‌اش موتورهایی انرژی بخش پشت موفقیت شرکت بوده‌اند. این شرکت خدمات خود را در بخش‌های مختلف از جمله رسانه‌ای، تجارت الکترونیک، سرمایه‌گذاری B2B و غیره انجام می‌دهد. آدام در سال ۲۰۱۰ به سیلیکون ولی نقل مکان و شروع به کار مشارکت در توسعه کسب و کار با نام Clearwell Systems که در آن زمان یکی از شرکت‌های کسب و کار نوپا بود، کرد؛ یک شرکت کشف الکترونیکی که عمدتا بر روی ساخت محصولات الکترونیکی اکتشاف تمرکز داشت.

 دکتر ایندرانیل مخرجی در بهترین گروه تحقیقاتی گوگل بر روی ماشین شخصی‌سازی یادگیری کار می‌کرد، او به کارکرد این امکان در یوتوب و سایر بخش‌های دیگر آگاهی داشت. با بهترین تشخیص موقعیت وی تصمیم به راه‌اندازی لایف ایگنیتر گرفت و از آدام اسپکتور برای کار بر روی این پروژه و ادامه کارش در این زمینه دعوت به عمل آورد.

شرکت در ابتدا بسیار کوچک بود و کار خود را با هفت کارمند آغاز کرد و سپس تعداد کارمندان به ۲۴ نفر افزایش یافت؛ این برنامه رشد سازمانی بسیاری از برندهای محبوب جهان را بهبود بخشید.

منبع: هفته‌نامه اطلاعات بورس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری