شاخص

شاخص بورس تهران در پایان معاملات امروز با افزایش ۳۲۵۹ واحدی به عدد ۲۱۷ هزار و ۵۷۳ واحد و شاخص هم وزن نیز با افزایش ۱۲۵۴ واحدی به عدد ۴۹ هزار و ۶۸۹ واحد رسید. شاخص بازار اول روی عدد ۱۶۲ هزار و ۳۸۲ واحد ایستاد و شاخص بازار دوم با ۶۳۲۲ واحد افزایش به کانال ۴۲۳ هزار واحدی وارد شد. آیفکس نیز عدد ۲ هزار و ۷۱۵ واحدی را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن سه میلیارد و ۲۴۲ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۸۳هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به ۸۳۲ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای همراه، فملی و کگل به ترتیب با ۱۷۹، ۱۶۷ و ۱۴۳ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای ونوین، پکرمان و کنور به ترتیب با ۴۴، ۲۳ و ۱۶ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، خساپا، وبملت، خودرو و وخارزم پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، فلزات برترین گروه صنعت شد و بانک و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس امروز درحالی به مدار رشد بازگشت که تحت تاثیر حذف تدریجی تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی، موضوع تجدید ارزیابی دارایی ها و صورت های مالی مثبت شرکت ها قرار داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار