شاخص

تدپیکس در پایان معاملات امروز با افزایش ۵۶۷۹ واحد به کانال ۲۲۳ هزار واحدی وارد شد و شاخص هم وزن نیز با افزایش ۱۱۰۲ واحدی به عدد ۵۰ هزار و ۸۰۱ واحد رسید. شاخص بازار اول روی عدد ۱۶۶ هزار و ۷۴۹ واحد ایستاد و شاخص بازار دوم با ۱۰۴۵۵ واحد افزایش به کانال ۴۳۳ هزار واحدی وارد شد. آیفکس نیز عدد ۲ هزار و ۷۸۷ واحدی را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن چهار میلیارد و ۷۶۲ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۳۴۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۶۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای فولاد، فملی و کگل به ترتیب با ۷۱۷، ۴۰۳ و ۳۷۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای رانفور، بفجر و دارو به ترتیب با ۵۰، ۳۵ و ۱۲ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، وبملت، خساپا، خودرو و ستران پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، فلزات اساسی برترین گروه صنعت شد و خودرو و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، گزارش‌های مثبت ماهانه، عملکرد شرکت‌ها در اردیبهشت ماه و همچنین کمرنگ شدن اثر تنش های بین المللی عوامل تشکیل صف های خرید سهام بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار