سرمایه

قبل از تشدید تحریم ها شرایط خوبی برای سرمایه گذاری در کشور وجود داشت و شرکتهای زیادی به ایران آمدند و امروز صیانت از همین سرمایه گذاری های خارجی از اولویت های وزارت اقتصاد است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سیدعلی‌محمد موسوی، معاون وزیر اقتصاد عصر شنبه در جمع کارکنان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد اظهار داشت: امروز برای کمک به سرمایه گذارانی که پیش از تحریم در ایران سرمایه گذاری کرده اند تلاش کنیم.

وی افزود: در شرایط امروز که تحریم‌های ظالمانه علیه ایران حاکم شده راهکارهای مختلف و ابتکاری برای دور زدن تحریم‌ها وجود دارد ولی باید این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و تمام سرمایه گذاری ها بویژه سرمایه گذاری‌های خرد و کم بویژه توسط کشورهای همسایه و ایرانیان خارج از کشور حمایت کنیم.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و خدمات اقتصادی و فنی ایران با تأکید بر لزوم تواضع مقابل سرمایه گذاران خاطرنشان کرد: برخورد مطلوب با سرمایه گذران موجب تداوم مسیر فعالیت و جذب سرمایه گذاران جدید خواهد شد.

موسوی اضافه کرد: در هر صورت با توجه به اینکه عمده اقتصاد و صادرات ایران بر مبنای نفت است باید به سمت سرمایه گذاری‌های غیرتحریمی و استفاده از ظرفیت‌های مختلف استانی برویم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های اقتصاد کلان