کالا

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه ۱۸ خرداد ماه میزبان عرضه ۲۲ هزار و ۵۷۶ تن مواد شیمیایی، قیر، گوگرد، سلاپس واکس و وکیوم باتوم است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، امروز همچنین ۸ هزار تن شمش بلوم و ۳۰۰ تن شمش روی در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۲ هزار و ۹۷۵ تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۱۰۴ تن آنیلین را تجربه می کند.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۱۳ خردادماه، میزبان دادوستد ۲۸ هزار و ۳۵۰ تن وکیوم باتوم بود.طی این روز و در تالار مذکور ۴۲ هزار و ۳۰۱ تن مواد پلیمری، ۱۵۰ تن گوگرد و ۵۵ تن مواد شیمیایی معامله شد.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران نیز در این روز معامله ۱۸۸ هزار و ۶۹۰ تن انواع ورق های فولادی،۵ هزار و ۵۰۰ تن سبد تیرآهن مخلوط، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد ، ۳۲۵ تن مس مفتول، یک هزار تن مس کاتد و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها را تجربه کرد. همچنین طی روز دوشنبه ۲ هزار و ۵۵۰ تن قیر هم در تالار صادراتی بورس کالای ایران به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا