شاخص

در پایان معاملات امروز بورس تهران، تدپیکس با کاهش اندک ۹۵ واحدی عدد ۲۲۶ هزار ۸۸۸ واحد را ثبت کرد و در سوی دیگر شاخص هم وزن نیز با افزایش ۸۴۱ واحدی عدد ۵۴ هزار و ۴۴۱ واحد را نشان داد. آیفکس نیز با ۱۳ واحد کاهش عدد ۲ هزار و ۸۹۶ واحدی را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن  ۳ میلیارد و ۶۳۴ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۸۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۱۳۶ میلیارد تومان رسید. همچنین شاخص بازار اول به کانال ۱۶۸ هزار واحد و شاخص بازار دوم به کانال ۴۴۵ هزار واحدی وارد شدند.

در معاملات امروز نمادهای شنفت، شپدیس و حکشتی  به ترتیب با ۱۱۵، ۹۰و ۷۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای فارس، پارس و بفجر به ترتیب با ۲۷۶، ۱۸۱ و ۱۱۰ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، خساپا، وبملت، خودرو و خلنت پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند.

در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت شد و صنایع شیمیایی و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، امروز معاملات بورس تهران با خبر گسترش دایره تحریم‌های آمریکا آغاز شد با این وجود داد و ستد متعادلی را تجربه کرد و با کاهش اندک ۹۵ واحدی در کانال ۲۲۶ هزار واحدی باقی ماند.  به گفته برخی کارشناسان تحریم ها پیش از این اجرایی شده و اخبار پیرامون ان تاثیر منفی دامنه داری بر عملکرد شرکت ها ندارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار