صندوق

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله سرو سودمند مدبران در سامانه پس از معاملات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، صندوق سرمایه‌گذاری قابل‌معامله سرو سودمند مدبران با نماد "سرو (SARV) "در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در سامانه پس از معاملات درج ‌ شد.

بر اساس این گزارش، مدیر این صندوق شرکت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما است. متولی صندوق موسسه حسابرسی شاخص اندیشان و بازارگردان آن نیز صندوق اختصاصی بازارگردان صبا نیک است.

تعداد 99 میلیون واحد سرمایه گذاری عادی جهت پذیره نویسی در نظر گرفته شده است و امکان سرمایه گذاری با حداقل منابع مهیاست به طوری که در این صندوق هر واحد سرمایه گذاری به ارزش اسمی ۱۰ هزار ریال است.

استراتژی این صندوق کسب بازدهی بیش از شاخص کل؛ ایجاد پرتفوی متنوع از سهام، اوراق با درآمد ثابت، ابزارهای مشتقه و سایر اوراق پذیرفته شده نزد بورس بوده و به دلیل نقدشوندگی بالای این صندوق، (امکان واریز وجه حاصل از فروش به حساب سرمایه گذار پس از دو روز کاری)، سرمایه گذاری در این صندوق بهترین انتخاب برای سرمایه گذارانی است که قصد سرمایه گذاری در بازار سرمایه از طریق صندوق ها را دارند.

 در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی، صندوق سرمایه گذاری قابل معامله سرو سودمند مدبران را با نماد " سرو" در سامانه پس از معاملات درج کرد تا پذیره نویسی این صندوق از امروز ۱۸  تا ۲۲خرداد انجام شود.

خاطر نشان می شود: صندوق قابل معامله سرو تحت مدیریت حرفه ای شرکت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما، امکان سرمایه گذاری غیرمستقیم را برای همگان فراهم می کند. همچنین منافع این صندوق برای سرمایه گذاران، صرفه جویی در مقیاس، مدیریت حرفه ای، متنوع سازی دارایی ها و تمرکز بر سرمایه گذاری های فراهم شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه