شاخص

تدپیکس در پایان معاملات امروز با افزایش ۲۹۲۰ واحدی به کانال ۲۳۰ هزار واحدی نزدیک شد و نقطه ۲۲۹ هزار و ۸۰۸ واحد را نشان داد. شاخص هم وزن نیز با افزایش ۱۵۳۴واحدی روی عدد ۵۵ هزار و ۹۷۶ واحد ایستاد. همچنین شاخص بازار اول کانال ۱۷۰ هزار واحد و شاخص بازار دوم کانال ۴۵۱ هزار واحد را ثبت کردند. آیفکس نیز با ۳۱ واحد افزایش عدد ۲ هزار و ۹۲۷ واحدی را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن بیش از ۴ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۲۹۱ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۴۷۱ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای فولاد، وبملت و رمپنا با ۲۲۲، ۱۷۶ و ۱۴۶ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای بفجر، ومعادن و فخاس به ترتیب با ۱۰۲، ۲۹ و ۲۶ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز وتجارت، خساپا، وبملت، خلنت و خودرو پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت شد و صنایع شیمیایی و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، در روز گذشته تعادل عرضه و تقاضا به رغم فضای ناشی از تحریم صنعت پتروشیمی نوید دهنده بازگشت شاخص به مسیر صعودی بود. تدپیکس امروز رکورد جدیدی ثبت کرد و به کانال ۲۲۹هزار واحدی وارد شد.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار