فرشاد مقیمی

فرشاد مقیمی معاون امور صنایع وزارت صمت و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از پیگیری و حل مشکلات تولیدکنندگان و کارآفرینان توسط این کارگروه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، فرشاد مقیمی در برنامه پایش حاضر شد و با اشاره به این که کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دو سطح ملی و استانی فعالیت می کند عنوان کرد: مشکلات تولیدکنندگان در سراسر کشور از طریق ستادهای استانی به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گزارش می‌شود و در آن جا با حضور معاونین و نمایندگان وزارتخانه های مختلف، سازمان برنامه و بودجه و اتاق بازرگانی مورد بررسی قرار می گیرند تا پس از طبقه بندی و درجه اهمیت، پیگیری و حل و فصل شوند.

مقیمی افزود: به عنوان مثال، یکی از اقدامات این کارگروه افزایش مدت زمان تقسیط مالیات‌های مستقیم بوده است، که برای بنگاه‌های تولیدی غیردولتی از ۳۶ ماه به حداکثر شصت ماه افزایش یافت.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تصریح کرد: در سال جاری تاکنون ۵۰۹ جلسه‌ی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سراسر کشور در استان‌ها برگزار شده است که نشان از دغدغه و پیگیری جدی این کارگروه ها برای حل مشکلات تولیدکنندگان و رفع موانع تولید دارد.

در ادامه این برنامه، مسائل و معضلات تولیدکنندگان و کارآفرینانی که مشکلات خود را با برنامه پایش در میان گذاشته بودند مطرح شد و مقیمی وعده داد با ورود و پیگیری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این مشکلات به زودی حل و فصل شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های اقتصاد کلان