شیشه قزوین

شرکت شیشه قزوین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۷۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ سودسازی در هر سهم از زیان ۳۹۵ ریال را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت شیشه قزوین با سرمایه یک هزار و ۴۲۸ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت شیشه قزوین در دوره یاد شده، مبلغ ۱۰۰ میلیارد و ۲۷۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد چشمگیری داشته است.

این شرکت افزایش ۲۸ درصدی فروش و همچنین افزایش یک هزار و ۹۶۳ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی ـ درآمدهای سرمایه گذاری ها را از دلایل عمده شناسایی سود در این دوره عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۶۷۹ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"کقزوی" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۵۶۴ میلیارد و ۵۰۲ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۹۵ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع