سخوز

سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه شرکت‌های پارس سویچ و سیمان خوزستان را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مجوز افزایش سرمایه شرکت پارس سویچ در سازمان بورس و اوراق بهادار مورد بررسی قرار گرفت و در این گزارش موردی که حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام باشد دیده نشد و افزایش سرمایه این شرکت از نظر این سازمان بدون مشکل است.

این شرکت با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریالی قصد دارد سرمایه خود را مبلغ ۴۰۰ میلیارد افزایش داده و به رقم یک هزار میلیارد ریال برساند. این شرکت قرار است این افزایش سرمایه را از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین کند و هدف از آن تامین منابع مالی جهت اجرای پروژه تولید پست‌های برق از نوع سیستم‌های گازی و سرمایه‌گذاری در شرکت صنایع زنگان پارت قطعه است.

از سوی دیگر مجوز افزایش سرمایه شرکت سیمان خوزستان توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد. سرمایه این شرکت در حال حاضر۶۵۰ میلیارد ریال است که با افزایش ۱۱۵ درصدی قرار است سرمایه «سخوز» به مبلغ یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال برسد.

این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین می‌شود و هدف از این اقدام جبران مخارج سرمایه‌گذاری‌های انجام شده و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع