پشم

شرکت پشم شیشه ایران در صورت های مالی ۱۲ماهه سود هر سهم را ۵۴۵ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت پشم شیشه ایران در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، سود هرسهم را در مقایسه با سال مالی۱۳۹۶ با رشد ۴۲۴درصدی مبلغ ۵۴۵ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی را با افزایش ۳۷۲درصدی مبلغ ۹۵میلیارد ریال، سود خالص را با افزایش ۴۲۵درصدی مبلغ ۸۱میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره مالی را با افزایش ۲۳۳درصدی مبلغ ۸۹میلیارد ریال اعلام کرده است.

در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام شده است که قرار است ظرفیت تولید پشم شیشه از ۹هزار تن به ۱۵هزار تن در سال افزایش یابد که شرکت در نظر دارد کارخانه را به منطقه ویژه اقتصادی انتقال دهد.

از سوی دیگر در این گزارش به توضیحات در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اشاره شده است. مطابق بخشنامه دولت مانده تسهیلات بانک سپه به مبلغ ۴۹میلیارد ریال توسط شرکت سرمایه گذاری صدر تامین پرداخت شده است.

«کپشیر» در مورد سایر برنامه های با اهمیت شرکت اعلام کرد که در دوره ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۳۹۸، قصد دارد پروژه کارخانه شیراز به منطقه ویژه اقتصادی منتقل کند که تاکنون ۳۷درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برآورد هزینه ای که از این طرح داشته مبلغ ۳میلیون و ۲۰۵هزار یورو بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع